Naša filozofia

Naša spoločnosť má dlhodobé skúsenosti pri výrobe kvalitnej, módnej dámskej a detskej obuvi z prírodných materiálov. Našimi partnermi sú prevažne zahraničné spoločnosti na trhoch vo Francúzsku, Rakúsku, Nemecku, ktoré majú vysoké nároky na módnosť, kvalitu, nezávadnosť a profesionálne prevedenie výroby nami vyrábaných produktov. 

Naše priority sú kladené predovšetkým na „slow fashion“, kvalitu a módne trendy, kde prevláda klasická elegancia, ktorá nepodlieha sezónnej „extravagancii“ a naše produkty sa dajú bežne nosiť aj niekoľko sezón, čím sa šetrí energia zeme a životné prostredie. Zároveň kladieme veľký dôraz na výber kvalitných prírodných materiálov a vysokú kvalitu ich spracovania. 

V skupine ekologických produktov chceme oslovovať prevažne ekologicky zameraných zákazníkov,  ktorým ponúkame výrobky z ekologicky (trieslo) činených koží bezchrómovou technológiou na báze prírodných činidiel (ako je brezová a dubová kôra a iné prírodné činidlá). Touto našou filozofiou sa vraciame k poctivému remeslu našich predkov, ktorí na spracovanie kože používali zásadne prírodné činidlá, ktoré sú zdravotne nezávadné a ekologické a zároveň šetrné k životnému prostrediu.

 

Týmto chceme prispieť k zlepšeniu zlého zdravotného stavu populácie už od útleho detstva a k ochrane životného prostredia.

 

Veríme, že si u nás vyberiete a tým podporíte ekologický a dlhodobo udržateľný rozvoj v tomto sektore a zároveň ochranu vášho zdravia.

Team ellarte